Księga Gości

 

Witamy w naszej "Wirtualnej Księdze Gości"!

 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi uwagami oraz sugestiami dotyczącymi naszych zbiorów i wystaw lub - po prostu - wpisac się do Księgi.

 

Aby dokonać wpisu prosze kliknąć na link "Wprowadź komentarz", a następnie uzupełnić pola, które pojawią się na ekranie. Państwa wpis pokaże się na serwisie po dokonaniu odbioru przez moderatora.

 

Wprowadź komentarz

Ilość wszystkich wiadomości: 96
20-02-2008

Przepraszam za kłopot i dziękuję za instrukcję, znalazłam :).
Nika

dziękujemy 16-10-2016

Serdecznie dziękujemy, moja córka zachwycona jest szczególnie malarstwem. Personel bardzo miły i chętny do rozmowy, przydałoby się więcej warsztatów dla dzieci. Pozdrawiam.
q74

Godziny otwarcia 09-09-2016

Letnie godziny otwarcia muzeum są bardzo dogodne dla zwiedzających. Dlaczego by nie przedłużyć tego na cały rok? Kiedy ruszy kafejka?
Agnieszka

Fotografowanie w muzeum 08-09-2016

Prosze o informacje na temat mozliwosci fotografowania w Muzeum.
orys

księgarnia 18-11-2015

Bardzo cenię publikację wydawane do wystaw muzealnych, ale niestety pracuję i wizyta w księgarni muzealnej jest dla mnie dużym logistycznym przedsięwzięciem. Ponieważ nie mam możliwości wzięcia urlopu na wizytę w sklepie (muzeum do 16), próbuje zrobić zakupy w weekend. Niestety często księgarnia wtedy jest nieczynna. Szkoda, bo tylko wtedy pracująca osoba może zapoznać się z wydaną literaturą o sztuce
Joanna

sztuka polska 16-11-2015

Wspaniałe zbiory. Zaskoczyły mnie obrazy Bellotta i Bacciarellego w Galerii Sztuka Polska. Czy obrazy polskiego artysty malującego Drezno umieszcza się w Galerii Sztuka Niemiecka? Brakuje w Muzeum kafejki.
Grażyna

Godzin otwarcia to kpina 20-10-2015

Muzeum nieczynne w poniedziałki i wtorki!!! W pozostałe dni, czynne tylko 6 (!!!) godzin (10 - 16). Dla kogo adresują Państwo swoją ofertę? Tylko dla wycieczek?
Niedoszły Zwiedzający

godziny zwiedzania 14-09-2015

Dlaczego Muzeum Narodowe jest tak krótko czynne? Zauważyłam, że najwięcej odwiedzających jest w godzinach popołudniowych i wieczornych, a rano są pustki. Czy to ma sens? Częsta bywalczyni.
Beata

21-05-2015

Jestem częstym gościem Muzeum Narodowego. Staram się na bieżąco śledzić Waszą ofertę. Ostatnie koncepcje są dla mnie niezrozumiałe. Zastanawiają mnie eksperymenty ekspozycyjne w Sali Pompejańskiej. Jej bogaty i jakże charakterystyczny wystrój w sposób naturalny narzuca dobór wystaw współgrających z epoką. Dziewiętnastowieczne ekspozycje, goszczące kiedyś w tym unikalnym wnętrzu, doskonale się tam odnajdywały. Np. świetnie prezentujące się kolekcje mebli, które teraz zostały chaotycznie porozrzucane w przypadkowych pomieszczeniach. Nie przemawia do mnie mieszanie stylów. Kolaże pana J.J. Aleksiuna w neutralnym otoczeniu miałyby większą siłę oddziaływania, a rzeźba średniowieczna nie musiałaby "tonąć w ciemnościach".
Zofia K.

Skrzydło Sztuki Polskiej XVII-XIX w. 05-05-2015

Pragnę wyrazić podziw dla zbiorów sztuki polskiej okresu od XVII do XIX w., które pierwszy raz od czterech wizyt miałem okazję zobaczyć! Równolegle wyrażam zdziwienie, że skrzydło o najcenniejszym edukacyjnie - kulturowo dla społeczeństwa walorze jest czasowo zamykane! To w tym skrzydle polska młodzież przede wszystkim ma możliwość poznać gros swojej historii, nie tylko sztuki. Pospołu z polityką biletów, które stanowią zaporę dla powszechnego dostępu do obiektów kultury i tejże jako takiej, jest to działanie antykulturotwórcze. Pisze to Polak 32-letni, absolwent ASP Kraków i czynny projektant. Nie moherowy oszołom. Instytuacja Muzeum Narodowego jako utrzymywana przez obywateli z ich podatków powinna być obywatelom powszechnie udostępniana, a ludzie się nią opiekujący powinni rozwinąć wyobraźnię i zasilić muzealną kasę dochodami z muzealnych wydawnictw, które na podstawie zbiorów i przekroju odbiorców - od najmłodszych po najstarszych mogą z powodzeniem robić furorę.
Armin Stachiewcz

Następna>>  Ostatnia