Księga Gości


 

Witamy w naszej „Wirtualnej Księdze Gości”!

 

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi uwagami oraz sugestiami dotyczącymi naszych zbiorów i wystaw lub – po prostu – wpisac się do Księgi.

 

Aby dokonać wpisu, proszę kliknąć na link „Wprowadź komentarz”, a następnie uzupełnić pola, które pojawią się na ekranie. Państwa wpis pokaże się na serwisie po dokonaniu odbioru przez moderatora.

 

Wprowadź komentarz

Ilość wszystkich wiadomości: 98
20-02-2008

Przepraszam za kłopot i dziękuję za instrukcję, znalazłam :).
Nika

Godziny muzeum 22-08-2017

Dziękujemy za ukłon stronę zwiedzających i przedłużenie otwarcia. Tak trzymać!
Tadeusz

Lapidarium 24-07-2017

Lapidarium w nowym wydaniu jest jeszcze piękniejsze niż dawniej. Niezrozumiały jest jednak dla mnie zakaz udzielania informacji na temat znajdujących się tam eksponatów odnoszący się do osób nie będących pracownikami muzeum. Piszę o tym z perspektywy przewodnka turystycznego i zadowego historyka. Zarówno grupy zorganizowane jak i turyści indywidualni zwiedzający muzeum z przewodnikiem bardzo na tym tracą.
Jolanta

dziękujemy 16-10-2016

Serdecznie dziękujemy, moja córka zachwycona jest szczególnie malarstwem. Personel bardzo miły i chętny do rozmowy, przydałoby się więcej warsztatów dla dzieci. Pozdrawiam.
q74

Godziny otwarcia 09-09-2016

Letnie godziny otwarcia muzeum są bardzo dogodne dla zwiedzających. Dlaczego by nie przedłużyć tego na cały rok? Kiedy ruszy kafejka?
Agnieszka

Fotografowanie w muzeum 08-09-2016

Prosze o informacje na temat mozliwosci fotografowania w Muzeum.
orys

księgarnia 18-11-2015

Bardzo cenię publikację wydawane do wystaw muzealnych, ale niestety pracuję i wizyta w księgarni muzealnej jest dla mnie dużym logistycznym przedsięwzięciem. Ponieważ nie mam możliwości wzięcia urlopu na wizytę w sklepie (muzeum do 16), próbuje zrobić zakupy w weekend. Niestety często księgarnia wtedy jest nieczynna. Szkoda, bo tylko wtedy pracująca osoba może zapoznać się z wydaną literaturą o sztuce
Joanna

sztuka polska 16-11-2015

Wspaniałe zbiory. Zaskoczyły mnie obrazy Bellotta i Bacciarellego w Galerii Sztuka Polska. Czy obrazy polskiego artysty malującego Drezno umieszcza się w Galerii Sztuka Niemiecka? Brakuje w Muzeum kafejki.
Grażyna

Godzin otwarcia to kpina 20-10-2015

Muzeum nieczynne w poniedziałki i wtorki!!! W pozostałe dni, czynne tylko 6 (!!!) godzin (10 - 16). Dla kogo adresują Państwo swoją ofertę? Tylko dla wycieczek?
Niedoszły Zwiedzający

godziny zwiedzania 14-09-2015

Dlaczego Muzeum Narodowe jest tak krótko czynne? Zauważyłam, że najwięcej odwiedzających jest w godzinach popołudniowych i wieczornych, a rano są pustki. Czy to ma sens? Częsta bywalczyni.
Beata

Następna>>  Ostatnia