Projekt STEP BY STEP. Architektura dźwięku

 

Projekt STEP BY STEP. Architektura dźwięku opiera się na historii kościoła św. Marii Magdaleny we Wrocławiu ze szczególnym akcentem na Mostek Czarownic. W ramach partnerskiej realizacji Projektu powstały MAPKI „Szlakiem 7 arcydzieł z kościoła św. Marii Magdaleny”. MAPKI są  zaproszeniem do poznania zabytków sztuki śląskiej, które obecnie znajdują się na wystawie stałej w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

 

MAPKI zostały opracowane przez uczniów z gimnazjów dwujęzycznych we Wrocławiu nr 10, 26, 30 i 48 – z myślą o rówieśnikach przyjeżdżających do Wrocławia w związku z Europejską Stolicą Kultury 2016.


MAPKI „Szlakiem 7 arcydzieł z kościoła św. Marii Magdaleny” w wersjach językowych: francuskiej, hiszpańskiej i niemieckiej są przygotowane w plikach PDF - z możliwością pobrania na licencji otwartości  CC-BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl ) oraz możliwością wydruku w formacie A4:

 

wersja francuska

 

wersja hiszpańska

 

wersja niemiecka

 

MAPKA „Szlakiem 7 arcydzieł z kościoła św. Marii Magdaleny” w wersji językowej polsko-angielskiej będzie dostępna w Dziale Oświatowym Muzeum Narodowego we Wrocławiu.


Szczegółowe informacje na temat Projektu „STEP BY STEP. Architektura dźwięku”